Telefon

+90 534 969 26 16

Adres

Nilüfer/BURSA

Gold Glass

Önceliğimiz Güvenli Yaşam Alanları

Gold Glass olarak, estetik tasarıma ve güvenli kullanıma önem verdiğimiz korkuluk sistemlerimizle yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz. Korkuluklar, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda güvenliği sağlamak ve estetik bir görünüm elde etmek için kullanılan önemli bir detaydır.

Firmamız, çeşitli tasarım seçenekleri ve malzeme kalitesi ile öne çıkan korkuluk sistemleri sunmaktadır. Alüminyum, paslanmaz çelik, cam gibi dayanıklı malzemeler kullanarak güvenilir ve uzun ömürlü korkuluklar üretiyoruz. Estetik açıdan da zengin seçenekler sunarak, yaşam alanlarınıza modern bir dokunuş katıyoruz.

Gold Glass korkulukları, şıklığı ve dayanıklılığı bir araya getirerek mekanlarınıza değer katar. Güvenliği ön planda tutan tasarımlarımızla, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda estetik bir bütünlük sağlıyoruz. Siz de Gold Glass kalitesiyle tasarlanmış korkuluk sistemleri ile evinizin veya işyerinizin güvenliğini ve şıklığını artırabilirsiniz.

Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Gold Glass, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 534 969 26 16

Mehmet Akif Mah. 1 Sular Sk. No: 49 Dükkan 2 Osmangazi/BURSA

info@bursawebsitetasarimi.com

×